Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
5 lat CPP Poland !
08.07.2021

5 lat CPP Poland !

1 lipca 2021 CPP Poland świętowała swoje 5 urodziny. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy razem świętować tę rocznicę!
 
Dołączyliśmy do rodziny CPP pięć lat temu, pełni obaw i niewiadomych, ale z dużymi nadziejami i perspektywami na rozwój naszych odlewni w najbliższej przyszłości. Przedstawione ambitne plany rozwoju i sprzedaży, wydawały się nierealne, a jednak obecnie widzimy jak są realizowane.
 
W ciągu tych 5 lat przeżyliśmy razem wiele momentów chwały, kiedy zatwierdzaliśmy nowe części i wdrażaliśmy produkcję dla nowych klientów, otworzyliśmy nową część hali, stawialiśmy nowe maszyny, , a także otrzymaliśmy upragniony i bardzo trudny do zdobycia tytuł Złotego Dostawcy – Supplier Gold. Miniony rok i kryzysy w przemyśle lotniczym zmusiły nas do spowolnienia wzrostu i naszego rozwoju, a także podejmowaliśmy trudne decyzje. Jednak razem z Naszymi Pracownikami i dzięki zrozumieniu sytuacji, przeszliśmy przez ten etap, który mamy nadzieję, że jest już za nami. 
 
Mieliśmy przyjemność wspólnie świętować nasze 5 lecie, podczas uroczystości wysłuchaliśmy przemówień naszego szefa Julian’a Zeltinger’a, który mówił o rozkwicie naszych odlewni, a także o planach rozwoju na przyszłość, dziękując za zaangażowanie i pracę przez ostanie 5 lat, a także szefów obu Odlewni Dariusza Szawary i Jerzego Rozmunda, którzy do podziękowań dodali również kilka słów wspomnień dotyczących pracy zakładów w minionym czasie. 
 
Pragniemy serdecznie podziękować Naszym Pracownikom, za ostatnie 5 lat i życzymy nam wspólnych, kolejnych sukcesów i następnych okazji do świętowania!