Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
Ceremonia otwarcia nowej części hali – CPP Poland!
17.10.2019

Ceremonia otwarcia nowej części hali – CPP Poland!

CPP Poland Sp. z o.o. świętowało 26 września 2019 roku otwarcie nowej części hali produkcyjnej jak również rozwój obu naszych odlewni. Na uroczystą ceremonię przyjechali nasi szefowie z korporacji z USA oraz znakomici goście z sąsiadujących firm. Swoją obecnością zaszczycił nas również Marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl, który był czynnie zaangażowany w rozbudowę odlewni.

 

Podczas uroczystości wysłuchaliśmy przemówień przedstawicieli z korporacji, którzy wspomnieli o zakupie obu Odlewni oraz czasie rozpoczęcia inwestycji w Polsce od 2016 r. Mówili oni też o rozkwicie zakładu, a także o dalszych planach rozwoju na przyszłość, dziękując jednocześnie zespołowi CPP Poland za zaangażowanie i pracę przez ostatnie 3 lata. Marszałek Władysław Ortyl cieszył się z prężnego rozwoju naszej spółki  jako firmy o wysokich technologiach, natomiast Prezes Pratt & Whitney Rzeszów S.A. oraz Członek Zarządu Doliny Lotniczej - Marek Darecki wyraził swój podziw wobec ilości wdrożonych części produkcyjnych, a także zadowolenie z rozwoju odlewni w rękach obecnego właściciela.

 

Ceremonię uwieńczyło uroczyste przecięcie wstęgi. Tym samym było to podsumowanie wysiłku i pracy włożonej w dynamiczny rozwój odlewni.  Licznie przybyli goście mieli okazję zwiedzić obie odlewnie.

 

Pragniemy serdecznie podziękować naszym pracownikom, właścicielom a także przybyłym gościom zarówno za udział w ceremonii jak i za ich wkład w rozwój CPP Poland!