Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
CPP Poland a pandemia COVID-19
08.04.2020

CPP Poland a pandemia COVID-19

Szybko rozwijająca się pandemia COVID-19 jest ciężką próbą dla wielu z nas, musimy stale odnajdywać się w nowej, dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

CPP Polska wdraża jednak procesy i systemy, które pomogą zachować stabilność i ciągłość swojej działalności . Oto kilka działań, które podjęliśmy:

  1. Kierownictwo wraz z pracownikami służby BHPiOŚ regularnie monitoruje spektrum pandemii COVID-19. Rozmowy i spotkania dotyczące zapobiegania jej negatywnym skutkom stały się  integralną częścią naszej działalności.
  2. Regularnie informujemy naszych pracowników o zmianach w naszej organizacji, a także podjętych środkach bezpieczeństwa. Jesteśmy też w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami i klientami.
  3. Wprowadzono wiele nowych procedur bezpieczeństwa, których muszą przestrzegać nasi pracownicy. Edukacja pracowników stanowi nieodłączną część procesu ograniczania rozprzestrzeniania się COVID-19.
  4. Systematycznie przekazujemy naszym pracownikom najnowszą wiedzę oraz wytyczne w zakresie środków ostrożności, które zostały podjęte w naszym przedsiębiorstwie, a także we wszystkich oddziałach naszej korporacji. Na bieżąco udostępniamy komunikaty i informacje publikowane przez organy Państwa.
  5. Ustanowiliśmy nowe zasady, bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące dostępu do obiektów firmy przez osoby z zewnątrz. Ograniczyliśmy do minimum osobiste spotkania i zrezygnowaliśmy całkowicie z podróży służbowych i delegacji. Obecnie najczęściej komunikujemy się między sobą głównie za pomocą rozwiązań teleinformatycznych.
  6. Wspieramy zaniepokojonych pracowników, robimy wszystko, aby czuli, że CPP stoi za nimi.
  7. Rozwinęliśmy nasze możliwości pracy zdalnej – blisko ponad połowa naszych pracowników biurowych pracuje bezpiecznie bez konieczności wychodzenia z własnego domu.
  8. Niezmiennie utrzymujemy kontynuację działań w każdym aspekcie naszej aktywności. Przygotowujemy naszą firmę na to, aby po zakończeniu epidemii COVID-19 jak najszybciej wrócić do momentu przed jej powstaniem.

Dziękujemy za nieustające wsparcie i zrozumienie.  Szczególnie doceniamy wysiłek i trud, który pracownicy CPP Poland wkładają w swoją pracę. Bądźmy silni, aktywni i zdrowi - także jako firma.