Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
Finał Konkursu Plastycznego dla dzieci "Kraina Wartości"
31.05.2023

Finał Konkursu Plastycznego dla dzieci "Kraina Wartości"

Tematem przewodnim naszego corocznego konkursu plastycznego dla dzieci, w tym roku były najważniejsze wartości w CPP Poland: uczciwość, współpraca, szacunek, bezpieczeństwo, najwyższa jakość. Dzieci przy tworzeniu prac wykazały się dużą kreatywnością i talentem, przedstawiając różne sytuacje, gdzie nasze wartości odgrywały najważniejszą rolę. Była to też świetna okazja do rozmów, o tym jakimi wartościami należy kierować się w życiu oraz jak i dlaczego trzeba  je przestrzegać. Zebraliśmy rekordową liczbę prac.

Finał konkursu odbył się 27 maja. Wyłonienie najlepszej pracy było niezwykle trudne z uwagi na bardzo wysoki poziom złożonych prac. Komisja jako nagrodę główną przyznała jak co roku, przelot samolotem do Warszawy oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernika. Przyznane zostały także 3 wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz specjalne wyróżnienie Dyrektora Jakości. Każdy z uczestników otrzymał dyplom uznania oraz nagrodę w postaci worka na plecy z upominkami.

Poza uroczystą częścią wręczenia dyplomów i nagród, odbyło się zwiedzanie naszego Zakładu , a także animacje, które okazały się świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców 😊.

 

Gratulujemy talentu wszystkim uczestnikom, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie  w to wydarzenie!