Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
Wyniki konkursu "Mamo, tato pracuj bezpiecznie"
23.05.2022

Wyniki konkursu "Mamo, tato pracuj bezpiecznie"

Organizowanie konkursów plastycznych dla dzieci pracowników naszego Zakładu stało się już tradycją. W tym roku dzieci przygotowywały prace plastyczne pod hasłem: „Mamo, tato pracuj bezpiecznie”. Tematyka ta była świetną okazją do tego, aby rodzicie mogli porozmawiać ze swoimi pociechami na czym polega ich praca oraz co oznacza praca w bezpiecznych warunkach.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 21 maja. W ogłoszonym konkursie wzięło udział ponad 40 dzieci pracowników. Komisja przyznała nagrodę główną w postaci przelotu samolotem do Warszawy oraz zwiedzania Centrum Nauki Kopernik. Przyznano także 3 wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych oraz 3 wyróżnienia BHP i OŚ. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy a także plecaki z upominkami.

Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu, zostało połączone wraz ze zwiedzaniem naszego Zakładu. Było to także doskonała okazja, do zaprezentowania dzieciom na żywo, co oznacza bezpieczeństwo w pracy. Ponadto dla dzieci zostały zorganizowane atrakcje w postaci gier i zabaw a także rozmów, które pokazały nam jak dzieci postrzegają i rozumieją pojęcie bezpieczeństwa. Dzieci mogły także, w formie zabawy, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.

 

Dzieciom gratulujemy pomysłowości, którą wykazały się podczas tworzenia prac, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.