Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Pracujemy z Pasją

Bądź częścią naszego sukcesu

Wyślij CV
Pracownik Linii Badań Nieniszczących

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie procesów chemicznych / elektrochemicznych
  • Obsługa linii / wanien procesu NDT
  • Obsługa systemów radiograficznych
  • Przygotowanie części do badań zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Sprawdzanie sprawności systemu zgodnie z obowiązującymi kartami kontroli
  • Odbiór jakościowy części i zgłaszanie nieprawidłowości w procesie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia technicznego średniego lub zawodowego
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, miernikami światła białego i UV)
  • Znajomości systemu Office oraz obsługi komputera
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Postawy odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Wysokiej dbałości, dokładności i przestrzegania zasad produkcji i bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętności pracy w zespole i współtworzenia dobrego klimatu pracy

Mile widziane

  • Umiejętności czytania technologii i rysunku technicznego oraz analitycznego myślenia

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
Atrakcyjna  lokalizacja
Atrakcyjna lokalizacja
Konkurencyjne wynagrodzenie
Wysokie standardy bezpieczeństwa  pracy
Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
Pakiet Multisport
Dofinansowanie wypoczynku
Fundusz emerytalny
Wiedza i rozwój