Zdjęcie w tleZdjęcie w tle

Co nowego w CPP Poland

Aktualności
Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzny w naszej firmie
08.03.2022

Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzny w naszej firmie

Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzny to wyjątkowa data w kalendarzu Załogi CPP Poland.
 
Dla Wszystkich Pań zatrudnionych w naszym przedsiębiorstwie zostały zorganizowane spotkania, na których Dyrektorzy oraz kierownicy złożyli wyjątkowe życzenia oraz podziękowania za codzienny trud wkładany w godzenie ról życiowych z pracą zawodową. W tym roku również kontynuowaliśmy tradycję dnia mężczyzny – Panie z uśmiechem oraz łakociami składały życzenia męskiej części zespołu CPP Poland.
 
Nieustannie dokładamy  starań, aby zwiększać różnorodność w naszej załodze. Co raz więcej Pań pracuje w CPP Poland z każdym rokiem, obejmują stanowiska na każdym szczeblu struktury. Jesteśmy przekonani, że różnorodny zespół to także różnorodne kompetencje, które umożliwiają spojrzenie na wszystkie projekty z szerszej perspektywy, to gwarancja szybszego reagowania na zmiany i lepszej odpowiedzi na potrzeby klientów. 
Różnimy się i uzupełniamy – współdzielimy odpowiedzialność i obowiązki, razem też cieszymy się z osiągnięć i sukcesów.
 
Drogie Panie oraz Drodzy Panowie, jeszcze raz – z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzny składamy najlepsze życzenia, oraz wyrazy uznania dla Waszego profesjonalizmu i zaangażowania w codziennną pracę.